decor
decor

Big Data Lab 4 – Набір розпочато

< Назад
Big Data Lab 4 – Набір розпочато

17.10.2022

Ми розпочали новий – четвертий набір у школу Vodafone Big Data Lab.
Можливо це саме ваш шанс знайти себе в новій професії на новому місці.
Коли, якщо не зараз?

Big data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін, доменну експертизу і практику з реальними великими даними Vodafone.
За 6 місяців навчання ви зможете отримати весь спектр знань та практичних навичок необхідних як для старту, так і для розвитку кар’єри у Data Science.
Звісно, якщо приділите достатньо зусиль і часу.

Ми кожного року вдосконалюємо програму навчання, щоби наші студенти отримали дійсно затребувані працюючі навички:
– Ми додали можливість поновити знання в області програмування та математики на підготовчому курсі. Аби навчання на основному курсі не виявилось надто складним.
– Ми додаємо синергії між теоретичними і практичними дисциплінами. Ви будете знати де і як застосувати ті чи інші фундаментальні знання.
– Ми прибрали з програми ті теми, які не пройшли випробування часом і замістили їх потужними практичними модулями.
– Ми посилили підтримку підготовки до фінального проекту. Майже кожного місяця на студентів чекає перевірка коду. Розбираємо популярні датасети та під наглядом менторів готуємо фінальний проект.

Як результат – більше 80% студентів, що дійшли до фінішу і захистили фінальний проект – вже працюють з даними. Деякі студенти працевлаштувались ще під час навчання.

Після закінчення курсу і успішно виконаного фінального проекту, випускники зможуть працювати на позиціях: Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.

Будемо раді вас бачити серед студентів Big Data Lab.
Бережіть себе та інвестуйте в себе і своє майбутнє.

< Назад