decor
decor

Як морські піхотинці використовують аналітику великих даних

< Назад
Як морські піхотинці використовують аналітику великих даних

10.12.2021

Морські піхотинці, як і інші військовослужбовці, зазвичай зіштовхуються з переїздом на нові місця для служби кожні кілька років. Наразі військова служба хоче запропонувати більше можливостей — наприклад, змінити службове завдання, але пропустити переїзд на нову локацію за допомогою аналізу великих даних.

Корпус морської піхоти Сполучених Штатів заявив, що планує частіше пропонувати пропуск зміни локації службовців. Це має стати частиною нової системи керування кадрами. У міру того, як служба змінює методи набору та утримання персоналу, менеджери сподіваються краще підбирати морських піхотинців за фахом, використовуючи для цього аналітику великих даних. Частково це дозволяє спеціалістам залишатися в одному районі країни, а не регулярно переїздити.

“Тепер ми не переміщуємо морських піхотинців на інші локації тільки тому, що вони вже побували в одному місці. Ми намагалися зробити це, але за допомогою управління кадрами із залученням аналітики великих даних, вдалось знайти нове рішення”, —  зазначив генерал Майкл Боргшульте.

Представник Корпусу морської піхоти майор Джордан Кокран додав, що традиція залишатись вдома, доступна як для офіцерів, так і для інших солдатів, більше не є “негативною практикою, якої слід уникати”.

За словами офіцера Квантіко, зміна політики військової частини частково пов’язана з зусиллями Корпусу морської піхоти збирати та аналізувати великі дані про військовослужбовців, і обсяг цієї інформації постійно зростає.

Генерал-лейтенант Девід Оттіньон, спеціаліст з кадрових та резервних питань, зазначає, що військова служба зрештою сподівається використати свої системи великих даних, щоб дозволити офіцерам краще розуміти та контролювати власну кар’єру і дати Корпусу можливість прогнозувати кар’єрний успіх та керувати просуванням по службі.

“Якщо я дам вам декілька варіантів, у вас буде вибір”, — сказав Оттінон. “Я думаю, що вибір — це те, чого мені самому хотілося б, коли я був молодим офіцером”.

На тлі змін, на які можуть очікувати звичайні штатні морські піхотинці, Оттінон додав, що його команда розглядає культурний зсув, що своєю чергою дасть офіцерам можливість обирати командирський або штабний шлях.

“Це повністю відрізняється від того, що ми робили протягом десятиліть у морській піхоті. Раніше йшлося про те, що щоб стати успішним штабним офіцером, потрібно бути командиром, і ніяк інакше”, — зазначив він.

Оттінон описав систему, яка показувала б офіцерам кар’єрний шлях, повний того, чого вони можуть очікувати та де вони можуть цього очікувати, тобто виходячи з роботи та схильності конкретного офіцера до майбутньої служби.

Що стосується навчального табору, то служба наразі планує розгорнути нову систему підбору посад — підбору професії корпусу морської піхоти або MCOSM — яка не лише краще обере морських піхотинців для конкретних завдань, а й допоможе утримати більшу кількість військ.

“Якщо ви більш задоволені своїм існуючим призначенням, тоді це те, для чого ви дійсно найкраще підходите і що зробить вас щасливішими. І це допоможе в досягненні нашої мети – утримання офіцерів на службі”, — зазначив репортерам генерал-майор Джейсон Бом.

Всі ці зміни є частиною нового Плану управління кадрами військового Корпусу — радикальних зусиль з перетворення морської піхоти на більш зрілі та досвідчені сили, що будуть менш орієнтовані на “модель людських ресурсів індустріального століття”, за словами служби.

Командувач морської піхоти, генерал Девід Бергер оприлюднив план на початку листопада, але керівники кажуть, що деякі зміни, представлені зараз, передують випуску документа, і над ними працювали вже кілька років.

< Назад