decor
decor

Google Cloud розширює партнерську екосистему за допомогою великих даних та гібридної роботи

< Назад
Google Cloud розширює партнерську екосистему за допомогою великих даних та гібридної роботи

29.12.2021

Google Cloud — це наразі одна з найпотужніших хмарних обчислювальних платформ. Такому успіху сервіс завдячує досвіду великої екосистеми партнерів Google LLC.

За останні кілька років Google Cloud значно розширив екосистему, регулярно повідомляючи про нові інтеграції, послуги та рішення, що надаються третіми сторонами в різних галузях і технологіях. Не дивно, що Google Cloud ще більше розширює свою екосистему: на Google Cloud Next ’21 було оголошено про більш ніж 20 нових та розширених партнерств.

Великі дані

За словами представників Google, нові партнерства охоплюють п’ять стратегічних областей, у тому числі надання уніфікованих послуг у сфері великих даних, аналітики та штучного інтелекту. Цей напрямок має величезне значення для будь-якого постачальника хмарних послуг, тому що будь-яка компанія, що використовує хмарне сховище, прагне мати доступ до всіх своїх даних, аналізувати їх та використовувати з одного місця.

Для цього Google співпрацює із декількома важливими гравцями в галузі великих даних, включно з організацією Databricks Inc., що з початку 2021 року надає свою платформу для аналізу даних через Google Cloud. 

Тепер корпорація презентує підтримку додаткових сервісів, включаючи Databricks SQL і Databricks Photon.

Google також оголосив про нове партнерство з компанією Collibra NV, що спеціалізується на аналізі великих даних та пропонує послуги із забезпечення якості даних у Google Cloud. Клієнти зможуть об’єднати Google Cloud Dataproc з Collibra Data Intelligence Cloud для створення конвеєрів даних й аналітики вищої якості.

Гібридна робота

Ще одним ключовим напрямком діяльності Google є підтримка віддалених команд і формату гібридної роботи. Саме з цією метою в Google заявили, що інтегрують проєкт Atlassian Plc. Corp. у програмне забезпечення для відстеження проєкту Jira в Google Workspace, яке раніше називалося G Suite. 

А от компанія Citrix Systems Inc. розширює свою давню співпрацю з Google Cloud новими рішеннями, які створюють умови безпечного доступу до додатків і віртуальних робочих столів із будь-якого місця з меншою затримкою.

У сфері інфраструктури компанія Google повідомила про розширення партнерства з NetApp Inc. У рамках співпраці NetApp надаватиме інфраструктуру для нової послуги Google Cloud Distributed Cloud Hosted, яка переносить хмару Google в центри обробки даних клієнтів. Крім того, компанія оголосила про попередній доступ до NetApp Cloud Volumes для міграції робочих навантажень VMware в Google Cloud.

Інструменти безпеки

Що стосується питань безпеки, в Google оголосили про запуск нової програми Work Safer Program у співпраці з постачальниками послуг кібербезпеки CrowdStrike Holdings Inc. і Palo Alto Networks Inc. 

Work Safer — це ініціатива, що спрямована на убезпечення організацій, які змушені працювати віддалено, використовуючи при цьому застарілі технології.

Ще один партнер Google з кібербезпеки, компанія Cybereason Inc., повідомила, що її сервіс Extended Detection and Response тепер інтегрований з аналітичним інструментом безпеки Google Chronicle. Завдяки цьому клієнти компанії зможуть автоматизувати профілактику поширених атак, отримувати допомогу в проведенні операцій із убезпечення та реагування на інциденти, а також здійснювати пошук загроз із більшою точністю, зазначили в Google.

Крім того, сталий розвиток набуває все більшої актуальності для Google. Щоб допомогти підприємствам та урядам розширити та прискорити ініціативи зі сталого розвитку, засновані на даних, Google співпрацює з такими організаціями, як CartoDB Inc, Climate Engine, GeoTab Inc, NGIS Australia International (Aust) Pty Ltd. і Planet. 

Це допоможе перенести основні програми, пов’язані зі супутниковими знімками, демографічними, мобільними та телематичними даними в Google Cloud, щоб їх можна було продивлятися у більшому масштабі.

Google також надає клієнтам спрощений спосіб обліку викидів, ніж хмарна платформа і вся організація, інтегруючи свій інструмент Carbon Footprint із хмарою Sustainability Cloud компанії Salesforce.com Inc, щоб вони могли відстежувати весь обсяг викидів вуглецю.

< Назад