decor
decor

Ринок data analytics має зрости майже уп’ятеро до 2025 року

< Назад
Ринок data analytics має зрости майже уп’ятеро до 2025 року

11.09.2020

Попри пандемію COVID-19, а почасти і завдяки їй, прибутки компаній, що займаються аналізом big data, продовжать йти вгору.

Попит на аналітику великих даних зростає напрочуд швидкими темпами. У світових масштабах дохід від цієї діяльності збільшиться з $15 млрд у 2019-му до $68 млрд у 2025-му, прогнозує американське консалтингове агентство Frost & Sullivan. Таким чином, індустрії пророкують надзвичайний середньорічний приріст у майже 29%. Із поширенням “інтернету речей” та девайсів, які дають змогу збирати величезний обсяг інформації, безпека даних виходить на перший план незалежно від сектору, підкреслюють фахівці. 

Викликана пандемією COVID-19 невизначеність підштовхує бізнеси дедалі активніше використовувати big data для пошуку інновацій, особливо в охороні здоров’я. Експерти вважають, що зростання інвестицій урядів, які шукають шляхи контролювати захворюваність, та збільшення популярності аналізу великих даних, які використовують для прийняття більш поінформованих рішень, будуть основними драйверами росту ринку.

Експлораторний аналіз даних та їхня візуалізація ставатимуть мейнстрімом. Причина —  організації усвідомлюють роль попередньої обробки даних, їхнього менеджменту та візуалізації як підвалин для більш складної аналітики, переконані експерти. Вони передбачають, що увага до аналізу вищого рівня зросте після 2020 з розширенням використання big data. Цьому сприятиме і те, що споживачі звикатимуть до повсюдного впровадження дата-аналітики.

Найімовірніше, домінувати на світовому ринку продовжать країни Північної та Латинської Америк. За ними йтимуть Європа, Близький Схід та Африка, тоді як Азійсько-Тихоокеанський регіон демонструє зараз найбільші темпи розвитку, зазначають експерти. Водночас з точки зору індустрій основний прибуток генеруватимуть банки та фінансові організації, державні структури та рітейл. 

Із посиленням конкуренції компанії, що займаються аналізом великих даних, намагатимуться доповнити свої портфоліо останніми розробками у сфері аналітики, які дозволяють швидко знаходити інсайти. Це дає величезний потенціал для росту, вважають бізнес-аналітики. 

Серед інших тенденцій експерти виділяють:

  • Пакетні рішення для специфічних задач, таких як контроль якості та аналітика необхідності техобслуговування, будуть основою для збільшення корисності;
  • Підтримка урядом учасників ринку — базовий крок для сталого розвитку;
  • Сфери професійної освіти та роботи з клієнтами будуть локомотивами попиту на big data-аналітику у охороні здоров’я;
  • Азійсько-Тихоокеанський регіон є лідером як у розробці, так і у впровадженні пристроїв, які належать до “Інтернету речей”. Таким чином, аналітики великих даних, які прагнуть вийти на нові ринки, мають звернути увагу на Китай;
  • Вендори повинні допомагати покупцям з вибором правильного програмного забезпечення та технічного оснащення для вирішення їхніх бізнес-проблем. 
< Назад