decor
decor

Звіт: розвиток IoT дасть поштовх зростанню Big Data послуг до 2024 року

< Назад
Звіт: розвиток IoT дасть поштовх зростанню Big Data послуг до 2024 року

04.01.2021

Через стрімке проникнення у життя людей приладів “інтернету речей” (IoT, Internet of Things) ринок послуг великих даних та аналітики даних також зростатиме. 

Про це йдеться в останньому аналітичному звіті фірми з досліджень ринку Technavio.

“Впровадження IoT збільшило потребу в необхідних інструментах для обробки великого обсягу даних та отримання інформації для дії. Аналітика великих даних допомагає вивчати, а також покращувати збір даних про промислове обладнання, таке як турбіни та нафтопереробні установки. Ці висновки також допомагають компаніям ухвалювати кращі бізнес-рішення та створювати нові бізнес-моделі, продукти та пропозиції послуг”, –  йдеться у повідомленні компанії.

У ньому, зокрема, прогнозується, що глобальний ринок послуг великих даних за обсягом зросте на 64,27 мільярдів доларів у період з 2020 по 2024 рік, прискорившись за сукупним середньорічним темпом зростання на понад 30% протягом цього часу.

Technavio також простежила траєкторію зростання ринку у своєму нещодавно опублікованому звіті Big Data Services Market by End user and Geography Forecast and Analysis 2020-2024 ( “Ринок послуг великих даних за кінцевим споживачем та географією: прогноз на 2020-2024 роки”). У ньому надається детальний аналіз переважних ринкових сил, тенденцій та факторів, а також конкурентний бенчмаркінг.

https://futureiot.tech/wp-content/uploads/2020/12/Technavio-predicts-IoT-adoption-to-spur-growth-of-big-data-analytic-services-resized.jpg

За даними Technavio, компанії наразі передають свої аналітичні проєкти щодо великих даних на аутсорс. Через це зростає ринок послуг великих даних.

“Впровадження технологій великих даних за допомогою ІТ-систем допомагає отримати інформацію та нові уявлення про неструктуровані та структуровані дані з численних джерел, таких як бази даних, потоки, API, файлові системи та інші платформи та додатки”, – ідеться у звіті компанії.

Дослідники додають, що такі послуги також допомагають організаціям отримати всеохопну інформацію та допомогти зрозуміти величезний обсяг складних даних. Відповідно, це скорочує час на аналітичні дослідження. “Такі галузі, як охорона здоров’я, виробництво, медіа та розваги, нафта та газ, роздрібна торгівля та транспорт, дедалі частіше застосовують big data послуги”, – зазначається у звіті.

Дослідницька фірма також вказує, що нині ринок аналітики великих даних розділений через наявність декількох потужних гравців. Подальше збільшення кількості гравців залежить від низки факторів, зокрема кон’юнктури ринку, державної підтримки та розвитку галузі в цілому.

Наразі ж, за даними звіту, серед основних учасників ринку – Accenture, Atos SE, Datameer, Deloitte Touche Tohmatsu, HP, IBM, Microsoft, PricewaterhouseCooper та Teradata.

“Щоб вижити та досягти успіху на такому висококонкурентному ринку, гравці повинні вирізняти свої товари та пропозиції послуг за допомогою чітких та унікальних ціннісних пропозицій”, – вважають у компанії. “Щоб максимально використати можливості, постачальники ринку повинні більше зосереджуватись на перспективах розширення в швидкозростаючих сегментах, зберігаючи при цьому свої позиції в повільно зростаючих сегментах”, – резюмує звіт.

< Назад