decor
decor

Уряд США отримав максимум заяв на вакансії data scientist менше ніж за 48 годин

< Назад
Уряд США отримав максимум заяв на вакансії data scientist менше ніж за 48 годин

10.02.2021

Низка урядових агенцій США виклала вакансії на позиції дата-науковців. Потік заяв виявився настільки потужним, що гранична кількість резюме надійшла менше ніж за дві доби.   

Управління кадрової служби США (OPM), співпрацюючи з Федеральною радою головних спеціалістів з обробки даних та Цифровою службою США, опублікувало спільне оголошення про найм на роботу. Податися на більш ніж 50 data science посад можна було за допомогою однієї заяви, пише Federal News Network.

Десять урядових агенцій шукали дата-аналітиків з попереднім досвідом щонайменше на рік.

Управління повідомило, що доступ до вакансій закриється опівночі в день отримання 500 заявок. Представник відомства заявив, що максимальна кількість резюме надійшла швидше ніж за 48 годин.

Як проходитиме відбір

Процес найму розроблений так, щоб провести онбординг працівників, у яких є затребувані навички, швидше, ніж зазвичай за федеральною системою найму. Цифрова служба США протестувала такий процес минулої весни, щоб найняти експертів з клієнтського досвіду (Customer Experience).

Ліза Фрід, керівниця програми змін у робочій силі Бюро перепису населення США, зазначила, що заявники пройдуть експертну оцінку фахівцями з предметних питань, у якій братимуть участь дата-аналітики та data scientists. 

“Замість того, щоб просити заявників оцінювати себе, експертна панель співпрацюватиме з HR, щоб оцінити, чи є кандидати кваліфікованими до того, як їх визначать їхню придатність до державної служби”, – пояснила Фрід.

Експертна кваліфікаційна оцінка – це чіткий відступ від оцінки рівня професійності, яка проводиться для більшості федеральних держслужбовців. Нові дані Управління загальних служб (GSA) показали, що 90% конкурсних посад, відкритих для громадськості, покладались виключно на відповіді заявника на опитувальник для самооцінки. Таким чином визначалося, чи мають вони достатньо досвіду та кваліфікації для певної посади.

Закон, який дає поштовх розвитку data science

Загальнодержавна ініціатива з найму почалася через рік після першого засідання Ради головних спеціалістів з питань управління даними. Це стало важливою віхою з огляду на те, що Конгрес США лише за рік до цього ухвалив закон Foundations for Evidence-Based Policymaking Act. Він зобов’язує готувати державні політики на основі аналітики даних та вимагав від агентств призначити в своїй структурі головних спеціалістів з питань даних (CDO).

Дата-аналітики програм, найняті в рамках цього процесу, контролюватимуть цілі установ та відомств згідно із цим законом. Зокрема, вони автоматизуватимуть збір даних та представлятимуть результати аналізу даних керівництву організації.

Частина заявників працюватиме більш самостійно або як старші аналітики у data science групі, надаючи аналітику даних тим, хто розробляє державні політики.

Кандидати складають письмову оцінку наприкінці січня, а експерти з питань даних обговорюють кандидати на початку лютого. Пізніше цього місяця співробітники агентства, що наймають, запропонують друге співбесіду з кандидатами, і очікують, що завершать роботу до початку березня.

Під час подачі заявки кандидати мають детально розписати свій досвід роботи із кількома мовами програмування. Є і запитання з декількома варіантами відповіді, які перевіряють, як претенденти на посаду реагуватимуть на повсякденні виклики, наприклад, витягування наборів даних із PDF-файлів із непослідовним форматуванням або проєктування прогностичної моделі на основі даних відомства.

Даніель Морган, CDO міністерства транспорту США, зазначив, що його відомство має відкриті data science посади у Вашингтоні, округ Колумбія, і Кембриджі, штат Массачусетс, а також у низці представництв. 

“Ми раді можливості показати, що наука про дані може бути корисною і на державній службі”, – сказав Морган.

< Назад