decor
decor

У школі Vodafone Big Data Lab відбулись захисти фінальних проектів

< Назад
У школі Vodafone Big Data Lab відбулись захисти фінальних проектів

04.09.2023

У школі Vodafone Big Data Lab відбулись захисти фінальних проектів.
На дипломи з відзнакою подано 13 студентів – рекордна кількість за чотири випуски школи.
Фінальні проекти – це адаптовані до навчального процесу сучасні робочі задачі від data science підрозділу Vodafone Україна.
Підготовка до захисту дозволяє студентам повністю пройти шлях по розробці проекту з аналізу даних: закріпити набуті знання роботою з реальними даними, презентувати механізми аналізу і результати своєї роботи менторам та колегам, а також здобути перший проект у портфоліо.
Ресурсоємність та комплексність задач – одна з вагомих причин для прийняття рішення не готуватись до захисту. І ми поважаємо такі рішення.
Хтось сповільнився і виявив прогалини у своїй підготовці, які треба заповнити, а хтось вже використовує здобуті знання для проекту на поточному місці роботи.
Школа надає широкий спектр знань та навичок, які дозволяють зорієнтуватись у галузі аналізу даних і розпочати кар’єру у data science, зважено обравши напрямок і темп подальшого розвитку.
 
Рекордна кількість фіналістів зумовлена:
– розширенням програми школи підготовчими курсами, які допомагають вийти на початковий рівень та спіймати ритм навчання
– збільшенням кількості практичних дисциплін, які працюють в синергії з теоретичними дисциплінами
– збільшенням кількості часу, приділеного на супровід студентів в процесі підготовки. Не прямо за руку, але послідовно ведемо і готуємо студентів до фінального проекту. Числені code reviews і все таке )
 
Велику роль також відіграє швидке зростання інтересу до штучного інтелекту і роботи з даними. Все більше українців використовують новітні технології в боротьбі за свободу, в роботі та бізнесі, прагнуть здобути освіту і працювати у високотехнологічній галузі майбутнього.
Більше мотивації – більше результату.
 
Ми вже розпочали підготовку до нового навчального циклу, хоча точних дат поки немає – слідкуйте за новинами!
Високі технології – майбутнє країни.
 
Все буде Україна!
< Назад